Самшит вічнозелений 10 шт. набір
Самшит вічнозелений або Буксус (Buxus. sempervirens) — вічнозелений чагарник, що повільно росте. Листя субординне, суцільно крайні, короткочереве, шкірясте. Квітки дрібні, невзорні, безпелюсткові, зібрані в суцвіття в пазухах листя. Кустарник 6-8 метрів заввишки або багатовітвісне дерево з густою кроною до 15 метрів заввишки. Кора світло-жовта, на пагонах гладка, на старих дулах — світло-сіра.
Довгожитель. Вік окремих примірників може досягати 500 років. Усі частини рослини отруйні. Кустарник морозостійкий, має високу морозостійкість. Підходить для створення живоплоту, стрижених фігур (топіарій), зелених, компактних бордюр. Слугує прекрасним фоном для квітучих рослин. Рослина не висуває особливих вимог до ґрунту. Може рости в тіні та на сонці. У середньовічні самшитими бордюрами обрамляли пряні грядки, висаджені в ряд кущики, весь час підстригали для підтримання форми.
Купити троянди та кущі Самшит і оформити доставку поштою всією територією України: Київ, Донецьк, Харків, Дніпропетровськ, Запорожнення, Івано-Франківск, Кременчуг, Тернополя, Ужроголь, Криве Рог, Луганськ, Одеса, Херсон, Суми, Чернігів, Чорновці, Львів, Полтава, Луцк, Кировград, Черкаси, Хмельницький, Симферополь, Севастополя, Вінниця, Житомир, Ніколаєв, Рівно, Ялта, Мелітополь, Біла Церква.
| Основні | |
|---|---|
| Рід рослини | Самшит |
| Вид крони | Кущова |
| Висота рослин | Середньорослі |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Життєва форма | Декоративний чагарник |
| Листя взимку | Вічнозелені |
| Максимальна тривалість життя | 14 років |
| Спосіб упаковки | Закрита коренева система |
| Вік саджанця | 3-4-х річний |
| Користувацькi характеристики | |
| Кількість в упаковці | 1 шт |
| Висота рослини | 150-200 см |
| Розмір посадкового матеріалу | P9 |
| Країна походження | Нідерланди |
| Відстань | 100 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Зона морозостійкості | Зона 5-6 |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Глибина посадки | 40 см |
| Тип продукту | Контейнер P9 |
- Ціна: 550 ₴




