Відгуки про компанію Сади України
- Инна Д.
- Надежда И.
- Александр С.
- Віталія О.
- Таня Б.
- Наталія К.
Товар додали до попереднього замовлення.
- Веніамін Д.
- игорь п.
Все добре.
- Ольга І.
Дякую за магнолії, все доїхало прекрасно, чекатимемо, коли закаітнуть
- Антонина Г.
Саженцы высокого качества. Спасибо
