Спирея June Bride
Спірея Spiraea (Спіреа) nipp. 'June Bride' належить до різновиду японських спірей плакучих. Цей чагарник середнього розміру чудово підходить для міського озеленення завдяки своїй невибагливості. Основна його вимоги — сонце та помірне поливання. Темна листя, сізаючи знизу, у червні практично ховається під піною білих квітів, що утворюють невеликі щиткові суцвіття. Основний догляд зводиться до обрізання слабких гілок і для омолодження. Зимостійкий, вкрай рідко схильний до захворювань і атак шкідників.
Купити Багатолітники спірея June Bride по всій Україні (Ків, Донецьк, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Івано-Франковськ, Кременчуг, Тернополь, Ужгородо, Крівой Рог, Луганськ, Одеса, Херсон, Суми, Чернігів, Чорновці, Львів, Полтава, Лук, Кіроград, Черкаси, Хмельницький, Симферополь, Севастополь, Вінниця, Житомир, Ніколаєв, Рівно, Ялта, Мелітополь, Біла Церква.)
Посадка (Спірея June Bride)
Посадка. Для посадки вибирають сонячне місце або півть. Ґрунт має бути досить родючим. Спіреї, весняного цвітіння, краще садити восени, а літнього — і восени, і навесні. Посадкову яму краще готувати завчасно. Її розмір ВА — 50х50 см, глибина — 30 см. Яму заповнюють ґрунтовою сумішшю — дернова або листова земля, торф і пісок (2:1:1). Якщо висаджувати рослини групами, то відстань між ними має становити — 50-70 см.
Догляд. Спиреї не потрібні в догляді. Не потребує частих поливів, за винятком — повстяної спіреї. Зимостійка. Підгодовують ранньою мінеральними добривами навесні. Обрізання весняноцвітаючої спіреї проводять після закінчення цвітіння, літальні спіреї обрізають ранньою весною (до «пеньшків»).
| Основні | |
|---|---|
| Рід рослини | Вейгела |
| Вид крони | Кущова |
| Висота рослин | Середньорослі |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Життєва форма | Декоративний чагарник |
| Листя взимку | Листопадні |
| Висота саджанця | 60 см |
| Спосіб упаковки | Відкрита коренева система |
| Вік саджанця | 2-во річний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в упаковці | 1 шт |
| Висота рослини | 150-200 см |
| Розмір посадкового матеріалу | I |
| Колір квітки/плода | Білий, бежевий, кремовий |
| Країна походження | Нідерланди |
| Відстань | 100 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Глибина посадки | 40 см |
| Тип продукту | Саджанець (ВКБ) |
- Ціна: 95 ₴



