Гібіскус садовий Robert Flemming
Купити Багатолітники Гібіскус садовий Robert Flemming і оформити доставку поштою по всій території України: Київ, Донецьк, Харків, Дніпропетровск, Запорожнення, Івано-Франківськ, Кременчуг, Тернополя, Ужгород, Кривій Рог, Луганськ, Одеса, Херсон, Суми, Чорнигв, Чорниці, Львів, Полтава, Луцк, Кіровоград, Черкаси, Хмельницький, Симферополь, Савастополь, Вінниця, Житомир, Ніколаєв, Рівно, Ялта, Мелітополь, Біла Церква.
Посадка (Гібіскус садовий Robert Flemming)
Посадка. Місце для посадки вибирають сонячне, захищене від вітру. Ґрунт підходить будь-який, але добре дренований. Період садіння — квітень-май. Посадкова яма має бути більшою від кореневого кома саджанців удвічі. Після саджання ґрунт мульчують.
Догляд. Гібіскуси не особливо вимогливі рослини. Їх поливають регулярно. Слідують, щоб земля була постійно вологою. Гібіскуси можуть переносити спеку, але в разі недостатньої вологи рослини слабшають і скидають бутони. Змостійкі, але на зиму потребують укриття. Не потребує сильного обрізання: видаляють застарілі гілки та дуже довгі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в упаковці | 1 шт |
| Висота рослини | 150 см |
| Розмір посадкового матеріалу | Горщик P9 (0,5 л) |
| Колір квітки/плода | Червоний |
| Країна походження | Нідерланди |
| Відстань | 100 см |
| Діаметр квітки/плода | 10-15 см |
| Зона морозостійкості | Зона 5-6 |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вологість грунту | Волога |
| Потреба в сонце | Сонце |
| Глибина посадки | 5 см |
| Тип продукту | Контейнер P9 |
- Ціна: 250 ₴



