Гібіскус садовий Luna White
Купити Багатолітники Гібіскус садовий Luna White й оформити доставку поштою всією територією України: Київ, Донецьк, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Івано-Франківск, Кременчуг, Тернополя, Ужроголь, Кривій Рог, Луганськ, Одеса, Херсон, Суми, Черніг, Чорниці, Львів, Полтава, Луцк, Кировград, Черкаси, Хмельницький, Симферополь, Севастополь, Вінниця, Житомир, Ніколаєв, Рівно, Ялта, Мелітополь, Біла Церква.
Посадка (Гібіскус садовий Luna White)
Посадка. Місце для посадки вибирають сонячне, захищене від вітру. Ґрунт підходить будь-який, але добре дренований. Період садіння — квітень-май. Посадкова яма має бути більшою від кореневого кома саджанців удвічі. Після саджання ґрунт мульчують.
Догляд. Гібіскуси не особливо вимогливі рослини. Їх поливають регулярно. Слідують, щоб земля була постійно вологою. Гібіскуси можуть переносити спеку, але в разі недостатньої вологи рослини слабшають і скидають бутони. Змостійкі, але на зиму потребують укриття. Не потребує сильного обрізання: видаляють застарілі гілки та дуже довгі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в упаковці | 1 шт |
| Висота рослини | 60-90 см |
| Розмір посадкового матеріалу | P9 |
| Колір квітки/плода | Білий, бежевий, кремовий |
| Країна походження | Нідерланди |
| Відстань | 100 см |
| Діаметр квітки/плода | 10-15 см |
| Зона морозостійкості | Зона 5-6 |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Потреба в сонце | Сонце |
| Глибина посадки | 5 см |
| Тип продукту | Контейнер P9 |
- Ціна: 260 ₴


