Пишне і рясне цвітіння гортензії Hamburg починається в липні та триває до вересня. Її яскраві кулясті суцвіття мають блакитний або рожевий колір, який формується в залежності від показників кислотності ґрунту.
Зовнішній вигляд
Забарвлення рослини з великими зеленими листками на кислому ґрунті стає блакитним, а нейтральний сприяє появі рожевого відтінку. Часто один кущ поєднує суцвіття різного забарвлення.
-
Висота: 0,6-1 м
-
Ширина: 0,7-1 м
-
Розмір суцвіть: 15-25 см
-
Забарвлення квітки: рожево-блакитне
-
Період цвітіння: липень-вересень
При догляді за гортензією важливо забезпечити рясний і регулярний полив, але після мульчування ґрунту можна скоротити його обсяги.
Саджанці гортензій ми доставляємо по всій території України.
Гортензія Hamburg - купити саджанці поштою
Замовте саджанці кущів недорого, не виходячи з дому! Здійснюємо доставку через кур'єрську компанію Нова Пошта. Це гарантує швидку доставку і високу якість послуг. Існує також можливість оплатити замовлення післяплатою Укрпоштою. Ми працюємо без передоплати і Ви оплачуєте товар тільки після того як отримали посилку.
| Основные | |
|---|---|
| Род растения | Гортензия |
| Страна производитель | Нидерланды |
| Користувацькi характеристики | |
| Высота растений | 60-100 см |
| Цвет | синий, розовый |
| Вид цветка | Гортензия |
| Размер посадочного материала | P9 |
| Расстояние | 100 cм |
| Глубина посадки | 10 см |
| Условия полива | Умеренный |
| Конец цветения | сентябрь |
| Влажность земли | Умеренно влажная |
| Начало цветения | июль |
| Тип растения | Саженец |
| Размер цветка-плода | 0-5 см |
| Подходит для среза | Да |
- Цена: 230 ₴





