Закажите саженцы кустарников недорого, не выходя из дома! Осуществляем доставку через курьерскую компанию Новая Почта. Это гарантирует быструю доставку и высокое качество услуг. Существует также возможность оплатить заказ наложенным платежом Укрпочтой. Мы работаем без предоплаты и Вы оплачиваете товар только после того как получили посылку.
Сорт Blaumeise
Blaumeise оригінальна з насичено блакитними суцвіттями великолистна гортензія.
Листопадний чагарник великий силою росту, виростає до 2 метрів у висоту, крона густа, округла, симетрична до 2 м в діаметрі, легко піддається стрижці.
Щорічний приріст до 25 см. Цвітіння рясне та тривале, з червня по вересень місяць.
Квітки поєднують у собі насичено блакитні, фіолетові, рожеві кольори, зібрані у великі оригінальні зонтикоподібні суцвіття до 20 см у діаметрі.
Hydrangea macrophylla Blaumeise добре росте на родючих, пухких ґрунтах із регулярним поливом, не переносить застою води. Сонцелюбна рослина, але прямих сонячних променів не переносить, потрібна легка півтінь. Висока морозостійкість, підходить для вирощування на всій території України.
Популярна в ландшафтному дизайні, використовується як в одиночних посадках, так і в групових композиціях.
Добре уживається з хвойними рослинами, а також з іншими листопадними та вічнозеленими, декоративними чагарниками.
| Основные | |
|---|---|
| Род растения | Гортензия |
| Страна производитель | Нидерланды |
| Користувацькi характеристики | |
| Высота растений | 180-220 см |
| Цвет | синий, розовый |
| Вид цветка | Гортензия |
| Размер посадочного материала | P9 |
| Расстояние | 100 cм |
| Глубина посадки | 10 см |
| Условия полива | Умеренный |
| Конец цветения | август |
| Влажность земли | Умеренно влажная |
| Начало цветения | июль |
| Тип растения | Контейнер P9 |
| Размер цветка-плода | 0-5 см |
| Подходит для среза | Да |
- Цена: 155 ₴





