
Самшит вічнозелений (саджанці)
від 92 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 532001
Самшит вічнозелений
Самшит вічнозелений або Буксус (Buxus. sempervirens) — вічнозелений чагарник, що повільно росте. Листя субординне, суцільнозалежне, короткочеревне, шкірясте. Квітки дрібні, невзорні, безпелюсткові, зібрані в суцвіття в пазухах листя. Кустарник 6-8 метрів заввишки або багатовітвісне дерево з густою кроною до 15 метрів заввишки. Кора світло-жовта, на пагонах гладка, на старих дулах — світло-сіра.
Довгожитель. Вік окремих примірників може досягати 500 років. Усі частини рослини отруйні. Кустарник морозостійкий, має високу морозостійкість. Підходить для створення живоплоту, стрижених фігур (топіарій), зелених, компактних бордюр. Слугує прекрасним фоном для квітучих рослин. Рослина не висуває особливих вимог до ґрунту. Може рости в тіні та на сонці. У середньовічні самшитими бордюрами обрамляли пряні грядки, висаджені в ряд кущики, весь час підстригали для підтримання форми.
Купити Троянди та кущі Самшит і оформити доставку поштою всією територією України: Київ, Донецьк, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Івано-Франківск, Кременчуг, Тернополя, Ужгороду, Кривой Рог, Луганськ, Одеса, Херсон, Суми, Чернігів, Чорновці, Львів, Полтава, Луцк, Кировград, Черкаси, Хмельницький, Симферополь, Севастополь, Вінниця, Житомир, Ніколаєв, Рівно, Ялта, Мелітополь, Біла Церква.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Рід рослини | Самшит |
| Висота рослин | Середньорослі |
| Листя взимку | Вічнозелені |
| Користувацькi характеристики | |
| Кількість в упаковці | 1 шт |
| Висота рослини | 150-200 см |
| Розмір посадкового матеріалу | P9 |
| Країна походження | Нідерланди |
| Відстань | 100 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Зона морозостійкості | Зона 5-6 |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Глибина посадки | 40 см |
| Тип продукту | Контейнер P9 |
- Ціна: від 92 ₴




